Święto Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa 2015

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta Krakowa wraz z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej zapraszają do wzięcia udziału w Święcie Organizacji Pozarządowych i inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa.

W ramach Święta planowane są następujące wydarzenia:

* 18 kwietnia 2015 r. - Dzień Otwarty Organizacji Pozarządowych, podczas którego organizacje pozarządowe będą miały możliwość zaprezentowania swojej codziennej działalności we własnej siedzibie lub w miejscach, w których skupia się ich praca.

** 25 kwietnia 2015 r. – Targi Organizacji Pozarządowych na Małym Rynku w Krakowie. 

Działania będą koncentrowały się na prezentacji 65 organizacji pozarządowych działających w Krakowie. Płyta Małego Rynku zostanie podzielona na dwie strefy: namiotową oraz animacyjną, w której znajdzie się scena. To doskonałe miejsce, w którym odbędą się występy artystyczne, pokazy, konkursy, zajęcia z rękodzieła, gry i zabawy dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi harmonogramami:

Harmonogram Dnia Otwartego Organizacji Pozarządowych

Harmonogram występów na scenie podczas Targów Organizacji Pozarządowych

Podział namiotów podczas Targów Organizacji Pozarządowych

 

Wydarzenie ma charakter otwarty.

Pytania dotyczące Święta NGO prosimy kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Informacji o Święcie Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa udzielają także:

Agnieszka Silenko, 12 293 57 31,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alicja Marszałek, 12 423 76 05 wew. 20,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Bajak, 12 423 76 05 wew. 24,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta Krakowa wraz z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej zapraszają  organizacje pozarządowe z Krakowa do wzięcia udziału w Święcie Organizacji Pozarządowych i inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa.

W ramach Święta w Krakowie  planowane są następujące wydarzenia:

* 18 kwietnia 2015 r. - Dzień Otwarty Organizacji Pozarządowych daje organizacjom możliwość zaprezentowania swojej codziennej działalności we własnej siedzibie lub w miejscach, w których skupia się ich praca. Organizacje te swoją aktywność będą mogły pokazać na większą skalę, a przez to zyskają szansę na pozyskanie nowych partnerów, sponsorów, wolontariuszy i beneficjentów.

** 25 kwietnia 2015 r. – Targi Organizacji Pozarządowych na Małym Rynku w Krakowie.
Działania będą koncentrowały się tu na prezentacji organizacji pozarządowych działających w Krakowie. Płyta Małego Rynku zostanie podzielona na dwie strefy: namiotową oraz animacyjną, w której znajdzie się scena. Jest to miejsce przeznaczone na występy artystyczne, targi, pokazy, konkursy, zajęcia z rękodzieła, gry i zabawy dla dzieci, warsztaty aktywizujące mieszkańców, itp.

Zaplanowane przedsięwzięcia mają na celu nie tylko promocję i informację, ale przede wszystkim wygenerowanie pozytywnej energii pomiędzy organizacjami pozarządowymi, mieszkańcami i samym Miastem Kraków.

W celu zgłoszenia organizacji do udziału w Święcie Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1QBhhuvSbw_z3-A1dLwcRpLtptozsH45YJz_-VKwAIaE/viewform. Istnieje również możliwość wypełnienia formularza osobiście w siedzibie Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej lub przesłania go mailem.

Pytania dot. Święta NGO prosimy kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 16 marca 2015 r.

Informacji o Święcie Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa udzielają także:

Agnieszka Silenko, 12 293 57 31, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alicja Marszałek, 12 423 76 05 wew. 20, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Bajak, 12 423 76 05 wew. 24, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.